Mediální zastoupení - tisk - PR

Můžete být vidět na internetu i v papírových novinách

Mediální zastoupení

Reklama na internetu na celý rok za pevně danou cenu - logo Mafra logo Topkontakt

A kam je možné se v rámci reklamy katalogu firem a zboží Topkontakt dostat? Všude? Jaka proč? Protože jde o placený zápis, který umožňuje zasáhnout více cílových skupin nejen na smotném serveru iDNES, Lidovky a METRO, ale i například ve vyhledávači dopravních spojení IDOS, s vedlejším efektem fulltextového dohledání v jakémkoli českém vyhledávači, můžete být vidět všude! Opravdu!  

Doporučení: kdo chce být vidět po celém internetu včetně fulltextu, koupí si reklamu Topkontakt! A kde ještě můžete být vidět? Zde.

mediální zastoupení iDNES        

  Poptávka reklamy

Internetová propagace - tvorba www stránek - hosting - domény 

Tvorba webových stránek

Používám redakční systém WordPress, který má jednoduché ovládání, jednoduché SEO nastavením a VAše stránky tak budou validní, HTML korektní a nalezitelné. Wordpress doporuřuji všem, kteří chtějí mít jednoduchou správu svých webů. VIz můj EBOOK.

Hosting - prodej domén

Spolupracuji se servery ACTIVE24 a AHOSTING. Chcete doménu, web, poradenství, co přesně koupit? Napište mi. Chcete najít něco lepšího? Myslím, že nic jiného na internetu v reklamě neexistuje. Většina serverů, reklamních agentur nebo jednotlivců nabízí PPC kampaně, sem tam se objeví Billboard, ale takhle komplexně pod "jednou značkou" to nenabízí nikdo (mimo moje kolegy). 

Navíc vedlejším efektem mých nabídek je vždy fulltext, včetně SEZNAMu a Google:) jak jinak.. Poptávka reklamy

Takže, já říkám... "Kdo chce být vidět na SEZNAMu, Google i jinde ve fulltextu, k tomu mít kontextovou reklamu, možnost PPC kampaně - Seznam, Atlas, Google aj, neomezené možnosti editace, banerovou kampaň v serverech MAFRA a.s. a k tomu regionální prezentaci na IDOS - Jízdní řády, ten si objedná Topkontakt!! No a navrch k tomu všemu dostane regionální inzerci do MF DNES v sobotním vydání.." Můžete se podívat, půlstrana MF DNES - vypadá to takto. Na všechno mám statistiky, veškerá tvrzení mohu dokázat, vše i on-line předvést. 

Co se týká tvorby webů - našli jste mě na slova "reklama", "internetová reklama" nebo "reklama na internetu" či "propagace firem" ? Tomu se říká SEO,  optimalizace a taky inbound marketing. Ale je to běh na dlouhou trať. 

Pokud Vám někdo nabídne automatizovanou výměnu odkazů, MFA weby a podobné rychlé zvýšení návštěvnosti, pak říkám "NEBERTE TO!!" Chvilku to možná bude fungovat, ale vyhledávače - české i zahraniční, už se chystají tyto weby penalizovat, včetně uživatelů, kteří si dají něco takového na své stránky, nebo je dokonce vyřadí z vyhledávání. 

Veškerá inzerce, kterou nabízím - i Topkontakt, se dá regionalizovat, přizpůsobit požadavkům, a pokud se některá část uživateli nelíbí, nebo ji nepotřebuje, prostě ji vypne. Tak, a teď se zamyslete a odpovězte si? Máte už reklamu Topkontakt? Spolupracujete už se mnou? Ne? No tak na co čekáte, pište, volejte. Jsem tu pro Vaše malé a střední projekty v tvorbě www stránek, ale pro jakoukoli reklamu na internetu. 

Ceny nejmenší mnou uzavřené reklamy se pohybují v řádu několika tisícikorun, velká mediální reklama - (internet a tisk-baner v MF DNES)- uzavřená mnou, za spolupráce MF DNES, byla kolem jednoho milionu korun. Poptávka reklamy

chcete být opravdu "in" ?

EBOOK zadarmo (za e-mail)

 Ano, chci knihu, dám kontakt

Podnikáte? Pak možná potřebujete !

Chci novou webovou prezentaci!

Tvorba www stránek, rekonstrukce www stránekPodnikáte a potřebujete nové www stránky? Potom jste tady správně! Vytvořím Vám plně optimalizované stránky pro lidi v systému Wordpress. 100% ovladatelnost a plná správa, kontrola.
Budete vidět, budete k nalezení, budete před svou konkurencí. Zeptejte se.
Chcete www stránky? Eshop?

Mám web, ale nejsem k nalezení!

SEO, optimalizace www stránek, analýza webuMáte webové stránky , již staršího data? Nebo nejste
k nalezení na pro Vás důležitá klíčová slova nebo sousloví?
Potom potřebujete provést celkovou optimalizaci webu. Nabízím poctivé SEO techniky, které Vás dostanou dopředu.
Chcete pomoci se SEO?

Potřebuji zvýšit návštěvnost!

SEO, optimalizace pro vyhledávače, PPC kampaněMagické SEO metody - optimalizace pro  všechny vyhledávače, Vám může pomoci dostat se do popředí zájmu lidí. Buďte k nalezení pro lidi, co hledají právě Vaše služby nebo zboží.
Také lze využít PPC kampaní SKLIK, Google Adwords a ETARGET.
Chcete více lidí, kliků, klientů?

Analýzy, statistiky

Analýza a udržování pozic webu ve vyhledávačích!

Chcete vědět víc o svém webu? Kam až návštěvníci zajdou a jak se k Vám dostali? Co u Vás hledají?

Proč odchází nebo odkud přichází? Analýzy, třeba od Google, Vám na tyto a jiné otázky pomohou najít odpověď.
Chcete mít web udržovaný? Je třeba se o něj starat. Najměte si  "lidi", kteří to umí. Najměte si mě externě.
Pomohu Vám s údržbou webu. Propagace, publikace na sociálních sítích, tvorba E-BOOK, letáky.
Váš web potřebuje údržbu?

SW Pomoc s PC na dálku.

Firemní propagace

Máte rádi italské potraviny nebo se rádi americky - rifle GUESS -  oblékáte? Reklama, která má cíl a výkon - Seo optimalizace www stránek pro vyhledávače - Registr solárních elektráren a solárních panelů. Stavte se na penzion Zelený Dvůr najdete tam krásné levné ubytování u Brněnské přehrady - Plastová okna a plastové dveře, kontejnerová doprava od OKNOSTYLu. Digitální alkohol testery od firmy Altest Vás zachrání.

SEO pravidla

! Dodržuju Pokyny pro webmastery Google !! i nápovědu SEO optimalizace od SEZNAMu!! Také Google vydal SEO návody a tipy, jak dělat správné SEO weby, které najdete na předních pozicích.

Odkazy na partnery

SEO, optimalizace, Inbound marketing

Reklama, která přivede lidi na Váš web

Skůtry KM, Korado a Kingway 

E-shop s italskými potravinami.